הקולקטיב Finance

לא נמאס לכם לשלם אלפי שקלים כל חודש על ביטוחים מיותרים?

אם נמאס לכם כמו הרבה ישראלים לזרוק מאות שקלים כל חודש על ביטוחי בריאות, הגיע הזמן לעשות בדיקה יסודית ומקיפה בתיק הביטוחים שלכם שתחסוך לכם אלפי שקלים בשנה ותשאיר לכם רק את הכיסויים שאתם צריכים בהתאם למצבם הבריאותי.

הידעת? 85% מהמבוטחים בישראל משלמים סכומים גבוהים על ביטוחי בריאות מדי כל חודש

על פני נתוני משרד האוצר, מרבית האוכלוסייה המבוטחת בביטוחי בריאות מבזבזת סכומי כסף גבוהים על ביטוחים כפולים מבלי לדעת. חוסר הידע, והחשש מהתעסקות בענייני ביטוחים מורכבים או האמון בחברות הביטוח וכן לחץ החברות למכור פוליסות תורם למצב זה שחוזר על עצמו שוב ושוב ללא פתרון מעשי. ע"י בדיקה יסודית של תיק ביטוחים תוכל להיות בטוח שאתה מכוסה בסעיפי הבריאות שמתאימים למצב הבריאות שלך, ולא סעיפים שאין לך צורך בהם בכלל ושאתה אתה משלם סתם עליהם כסף מדי חודש.

זה הזמן להכיר את רפורמת ביטוחי הבריאות החדשה שתחסוך לך מאות שקלים בחודש

הודות לרפורמת הבריאות החדשה שיצאה בשנת 2016 אין יותר כפילויות, כיסויים שאנו לא צריכים ותקופות הכשרה. ביטוח הבריאות החדש דואג לכל המבוטחים באופן אחיד ושווה וחוסך לכם מאות אלפי שקלים בשנה. בעזרת שינוי זה ניתן לרכוש בנפרד ביטוחי בריאות עם תחומים זהים בלבד במחיר הוגן וזול יותר מאשר בעבר. רפורמה זאת מגינה על המבוטח וגורמת לתחרות בין חברות הביטוח השונות, כך שכל חברת ביטוח נלחמת על הלקוחות שלה ומציעה להם מחירים זולים ומשתלמים.

מה היה לפני רפורמת ביטוחי הבריאות בשוק?

בטרם רפורמת ביטוחי הבריאות בשוק כל המבוטחים היו משלמים מחירים מופקעים מדי חודש על כמה פוליסות ולעיתים על כפילויות מבלי לדעת. בחישוב מהיר מדי שנה שילמו המבוטחים אלפי שקלים מיותרים על ביטוחים שאינם זקוקים בהם. תוסיפו לכך את תקופת ההכשרה שעל כל מבוטח לעמוד בה בטרם ישתמש בשירות. וכן פוליסות אשר לא מכסות את כל הצרכים של המבוטח ולא מתאימות לו.

לבדיקה מקיפה של תיק הביטוח - ללא עלות וללא התחייבות:
התקשרו עכשיו 0772316863 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה השתנה לאחר הרפורמה בביטוחי הבריאות?

מאז כניסת הרפורמה תחום ביטוחי הבריאות השתנה מאוד בכמה פרמטרים עיקריים:


אין פוליסות בריאות כפולות – פוליסת הביטוח היא אחידה וזהה לכולם, כך שאין צורך בביטוחי בריאות כפולים.


אין תשלומי ביטוח מופקעים כל חודש – אם בעבר תשלומי הפוליסות היו גבוהים מאוד, כיום המחיר מזול ונגיש לכל המובטחים, כך שניתן לעמוד בתשלומי הביטוח מדי חודש.


עדכון הביטוח כל שנתיים – כל שנתיים מתעדכן מחיר הפוליסה וגם הכיסויים הרלבנטיים בה, כיסויים לא רלבנטיים מוסרים.


תחרות גדולה יותר בין חברות הביטוח – עקב הרפורמה התחרות בין חברות הביטוח גבוהה יותר, כל חברה רוצה להשיג כמה שיותר לקוחות ועל כן נותנת מחירים זולים יותר ומשתלמים ללקוח.

אל תוותרו על בדיקה יסודית ומקצועית של תיק הביטוחים

משרד האוצר הוזיל את ביטוחי הבריאות והסיר כיסויים שאינם רלבנטיים, אך בכל זאת רבים אינם מודעים לרפורמה ועדיין משלמים מאות שקלים בחודש על ביטוחי הבריאות ואף על ביטוחים כפולים ללא כל ידע. קולקטיב ארצי יבצע עבורכם בדיקה יסודית בתיק הביטוחים , על מנת לבדוק שאין לכם סעיפים מיותרים, כפילויות ביטוחים שאתם משלמים עליהם מדי חודש, כיסויים שאינם מכסים לכם את הביטוח באופן מושלם. ע"י בדיקה זאת יותאם לכם ביטוח בריאות בהתאם לצרכים האישיים שלכם אשר יחסוך לכם כסף רב מדי חודש.

בדקו עכשיו את תיק הביטוח שלכם בקולקטיב ארצי, וודאו שאין כפל ביטוח, שהכיסויים שלכם תואמים לצרכים שלכם ושל המשפחה שלכם ותחסכו אלפי שקלים בשנה

בצעו איתנו בדיקה מקיפה לתיק הביטוח ללא עלות וללא התחייבות ותקבלו:

ניתוח מפורט של התיק הקיים

בדיקת כפילויות

בדיקת תשלומים מיותרים

בדיקת כיסויים

אם נסיק שהתיק שלך במצב טוב - לא נציע שינויים!

בדיקת תיק הביטוח שלכם היא חינם וללא התחייבות - מקסימום הרווחתם! לביצוע הבדיקה השאירו כאן פרטים או התקשרו 0772316863