הקולקטיב Health

דואגים להורים לפני שהנטל נופל עליכם

ההורים שלכם כבר לא צעירים ואין להם את אותם האנרגיות כמו פעם. חלקם כבר סובלים ממחלות הקשורות בגיל מבוגר ורשימת התרופות שהם לוקחים באופן קבוע הולכת ומתארכת. זה הזמן לגלות אחריות ולבדוק אם הם מבוטחים בביטוח סיעודי, לפני שחלילה אתם עלולים למצוא עצמכם תומכים בהם בהוצאות שעלולות למוטט אתכם כלכלית.

עם העלייה בתוחלת החיים היום ברור יותר מתמיד שכל אחד מאתנו זקוק לביטוח בריאות סיעודי, ולא משנה באיזה גיל. הרי תאונות מצערות יתכנו בכל עת אבל התדרדרות במצב הבריאותי מאפיין בעיקר את הדור של ההורים שלנו, אלו שנמצאים בעשור השביעי או השמיני לחייהם. חשוב לציין כי אמנם הפוליסה של ביטוח סיעודי מתייקרת, אם לא עושים אותה בגיל מוקדם וככל שעולים בשנים. אבל החלופה של הוצאות שיכולות להאמיר לעשרות אלפי שקלים מדי חודש לטיפולים רפואיים בהעדר ביטוח סעודי, היא גרועה בהרבה מבחינה כלכלית.

לכן, ביטוח בריאות סיעודי אינו בגדר מותרות עבור ההורים, אלא הופך להכרח המציאות. האחריות מוטלת גם על כתפיכם לוודא כי ההורים מבוטחים בביטוח סיעודי וכי הם לא מסתפקים בביטוח של הקופות שמכסה רק באופן חלקי את ההוצאות הסיעודיות הגבוהות.

אנחנו כאן בשביל להקל עליכם את המלאכה ולמצוא עבורכם את הביטוח הסיעודי המיטבי עבור ההורים שלכם ואולי גם עבורכם…

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח סיעודי? קבלו הצעת מחיר ישירות מחברות הביטוח המובילות, השוו ובחרו את הביטוח המתאים לכם ביותר:

  • סמן את החברות הרלוונטיות