הקולקטיב Health

לא מסתמכים על קופות החולים בביטוח סיעודי

רבים מאתנו נוטים להסתמך על קופות החולים, גם כשזה נוגע בביטוח סיעודי. כיום קופות החולים מציעות סל ביטוחי רחב המשלים לביטוח הבסיסי וכך גם במקרים של ביטוח סיעודי. אבל האם באמת כדאי לנו להסתמך על הקופות, או שאולי רצוי לעשות בנוסף ביטוח סיעודי פרטי?

קופות החולים מציעות היום לקהל הלקוחות ביטוח סיעודי משלים, מתוך הבנה כי העלייה בתוחלת החיים מביאה עמה את הנחיצות שבביטוח סיעודי – אנחנו חיים יותר שנים והסבירות שנהפך לסיעודיים הולכת וגדלה. רבים מתפתים לרכוש את הביטוח של הקופות ולהסתפק בהטבה של קופת החולים, אבל שימו לב כי קיימים הבדלים משמעותיים בין ביטוח סיעודי של הקופה לביטוח סיעודי פרטי:

  • ביטוח סיעודי של קופות החולים מספק תקופת פיצוי מוגבלת בזמן שלרוב לא עולה על 5 שנים, לעומת תקופת פיצוי שאינה מוגבלת בזמן בביטוחים הפרטיים
  • סכום הביטוח המתקבל מצד הקופות קטן ביחס להוצאות הסיעודיות, ולרוב עומד על 5,000 ש"ח בחודש. לשם השוואה, ההוצאות הסיעודיות יכולות להיות גדולות פי שניים מכך ואף יותר.

מכאן, שבמקום לקחת את הסיכון ולהסתפק בביטוח חלקי, אנחנו ממליצים להוסיף על הביטוח המשלים שהקופה מציעה ולרכוש פוליסת ביטוח סיעודי פרטי. ביחד, אלה יספקו כיסוי רחב שיבטיח הקלה משמעותית בנטל הכלכלי במקרי סיעוד.
אל תבזבזו זמן יקר בביטוח סיעודי חלקי, פנו אלינו ותקבלו הצעת מחיר לפוליסה משלימה ואטרקטיבית לקופות החולים…

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לביטוח סיעודי? קבלו הצעת מחיר ישירות מחברות הביטוח המובילות, השוו ובחרו את הביטוח המתאים לכם ביותר:

  • סמן את החברות הרלוונטיות