הקולקטיב Finance

הרפורמה החדשה בביטוחי הבריאות - הסוף לעושק המבוטחים

בפברואר 2016 נכנסה לתוקף רפורמת הביטוחים במשרד האוצר. הרפורמה חתכה משמעותית את עלויות הביטוחים, הוזלה משמעותית זאת חסכה לנו האזרחים עד אלפי שקלי בשנה במחירי הביטוח.

מדוע איננו שולטים על ביטוחי הבריאות שלנו

מטרת הרפורמה החדש מטעם משרד האוצר היא לחתוך משמעותית בעלויות הביטוחים, למנוע כפילויות, ולתת לנו את הכיסויים שאנו צריכים בהתאם למצב בריאותנו. הרפורמה החדשה אינה כוללת תקופת הכשרה וניתן  לעשות אתה בכל חברת ביטוח שתבחרו. עם רפורמת הביטוח אנו מכסים את עצמנו בצורה הטובה ביותר ובמחיר הוגן, ללא צורך בכפילויות ובתשלום לכיסויי ביטוח נוספים. הודות לרפורמה נוצרה תחרות בין חברות הביטוח השונות לטובת המבוטח, כך שהמחיר שהמבוטח זול יותר מאשר לפני הרפורמה.

התשלומים המטורפים לפני רפורמת הבריאות החדשה

בטרם רפורמת הבחירות החדשה המבוטחים שילמו מחירים מופקעים על פוליסות הביטוח השונות מדי חודש, כאשר לא כל מבוטחים ידע איזה ביטוחים  מבטחים אותו, וכך נוצא מצב שלהרבה לקוחות היו ביטוחים כפולים והם שילמו מאות שקלים בשנה. בנוסף לכל פוליסה הייתה תקופת הכשרה שהיה צריך לחכות תקופה מסוימת על מנת להשתמש בשירות.

לבדיקה מקיפה של תיק הביטוח - ללא עלות וללא התחייבות:
התקשרו עכשיו 0772316863 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השינויים לאחר רפורמת הבריאות שמשחקים לטובתנו

השינויים בביטוחי הבריאות הביאו לשינויים משמעותיים אצל המבוטחים אשר כוללים בין היתר:

עדכונים מדי שנתיים: במקום מחירים קבועים וגבוהים מדיי חודש, מעתה הביטוחים מתעדכנים כל שנתיים.העדכון מתייחס למחיר  הפוליסה ולכיסויים הרלבנטיים לפוליסה, כך שכיסויים אשר לא רלבנטיים למבוטח מוסרים ישר.

פוליסת בריאות אחידה לכולם: הודות לרפורמה החדש ישנו מחיר אחיד לכל המבוטחים אשר הם יכולים לעמוד בו מדיי חודש. המבוטחים יכולים להשוות בקלות בין מחירי הפוליסות השונות בכמה חברות ביטוח בטרם יחליטו על ביטוח בריאות הטוב ביותר עבורם.

אין כפילות ביטוחי הבריאות: הודות לרפורמה אין כפילות בביטוחי הבריאות, עושים ביטוח אחד שכולל את כל מה שאתם צריכים בתחום הבריאות ואין צורך בהשלמות ע"י ביטוחים אחרים. מדובר על ביטוחי בריאות זהים, במחיר זול יותר ונגיש ללקוח.

תחרות גדולה בין החברות: הרפורמה הביאה תחרות גדולה בין חברות הביטוח השונות, כך שכל חברה נלחמת על המבוטחים שלה בכל הכח ועושה הכל על מנת שהמבוטח יעשה אצלה את הביטוח, כולל שיפור תנאי השירות ועוד.

בדיקה מקצועית ויסודית של הקולקטיב הארצי תחסוך לך מאות שקלים

משרד האוצר הצליח לעשות שינוי  ברפורמת ביטוחי הבריאות ולהוזיל משמעותית את מחירי הביטוח, אך עדיין ישנם הרבה לקוחות שאינם מודעים לרפורמה ומשלמים כסף רב על כפילויות שאינם מודעים להם. לכן על מנת לעשות סדר בעניין, חברת קולקטיב ארצי תשמח לבצע לכם בדיקה יסודית בתיק הביטוחים על מנת לראות שאין לכם סעיפים מיותרים, כפילויות, וכן שהביטוחים שלכם מותאמים לצרכים האישיים שלכם.

בדקו עכשיו את תיק הביטוח שלכם אצלנו, וודאו שאין כפל ביטוח, שהכיסויים שלכם תואמים לצרכים שלכם ושל המשפחה שלכם ותחסכו אלפי שקלים בשנה

בצעו איתנו בדיקה מקיפה לתיק הביטוח ללא עלות וללא התחייבות ותקבלו:

ניתוח מפורט של התיק הקיים

בדיקת כפילויות

בדיקת תשלומים מיותרים

בדיקת כיסויים

אם נסיק שהתיק שלך במצב טוב - לא נציע שינויים!

בדיקת תיק הביטוח שלכם היא חינם וללא התחייבות - מקסימום הרווחתם! לביצוע הבדיקה השאירו כאן פרטים או התקשרו 0772316863

סגירת תפריט